درباره ما


اکنون در شرایطی هستیم که طلابی توانمند و مبرز در امر رسانه و سینما در این عرصه فعالند. از طرفی پوشیده نیست که عرصه فیلم و سینما در راستای اصلاح و ارتقاء نیاز دائمی به ارتباط علمی و روشمند با دانشهای حوزه دین دارند.و این امر وجود کسانی را که دانش دو حوزه رسانه و دین را در خود جمع کرده اند را، مغتنم مینماید.
فرصت مناسبی بود در پیوند مبارک این افراد با هنرمندان و لذا تحت حمایت و اشراف دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، این سایت طراحی شد تا از این ظرفیت استفاده متناسب انجام شود و مبادا این فرصتِ در دسترس بی استقاده سپری شود.

معرفی سایت

با اینکه رسالت این سایت همان ساختن زمینه ای مناسب برای امر مشاوره دینی فیلم و رسانه است اما نگاه واقعنگرانه ما را برآن داشت تا ملازمات کار را نتوانیم نادیده بگیریم. از این رو با عنایت به درهم تنیدگی امر مشاوره با عرصه دانش و عمل، سایت را در چهار بخش عرضه کردیم.
بخش نخست متکفل ایجاد فضای سایبری برای امر مشاوره خواهد بود. این بخش شامل معرفی مشاوران سایت و محیط مساعد و امن برای جریان مشاوره میباشد.
در بخش دوم سعی بر این داریم تا ادبیات علمی لازم را ارائه بدهیم. محتواهای ارائه شده در این بخش از سطح علمی پژوهشی تا ترویجی متنوع و البته تفکیک شده خواهند بود. یکی از اهداف مهم در این بخش تلاش برای تولید و ترویج ادبیات علمی در امر مشاوره دینی فیلم و رسانه میباشد.
بخش سوم برای معرفی برخی از تولیدات رسانه ای از مرحله فیلمنامه تا فیلم در نظر گرفته شده است تا آنچه در گفتار آمده، در عمل در محک تجربه باشد
و بخش چهارم بخش نقد و بررسی محصولات سینمایی در قالب برنامه ترکیبی چندرسانه ای میباشد. هدف بزرگ این بخش از سایت ترویج روشهای علمی در امر نقد و کنکاش در تطبیق نظریات دینی در حوزه سینما است.

نقشه سایت
شناسنامه سایت

عنوان سایت: مشاورفیلم
مدیر مسئول: ابوالقاسم اسدی زاده
سر دبیر: حسین حسنی
هیئت تحریریه: ابوالقاسم اسدی زاده، حسین حسنی،مهدی رادنیک، مهدی داود آبادی
دبیرتحریریه: حسین حسنی
مدیر اجرایی:
مدیر داخلی:
ویراستار فارسی:
ویراستار انگلیسی:
پست الکترونیک: moshaverfilm.mofid@gmail.com

اندیشه ما

مشاور فیلم همواره در کنار شماست

فرآیند مشاوره با کلیک بر روی گزینه درخواست مشاوره شروع میشود. ابتدا باید یک صفحه شخصی برای خود داشته باشید، وارد صفحه شخصی خود شوید و مراحل درخواست را طی نمایید. اگر ارتباط با مشاوره مورد درخواست شما میسر نباشد، مدیریت سایت شما را به گزینه های دیگر راهنمایی خواهد کرد.
فعلا هزینه ها بر عهده سایت میباشد و از کاربران هزینه ای دریافت نمیشود.
این سایت مرجعی برای ثبت آثار نیست اما گواهی صادر شده توسط سایت در ارزشیابی اثر در مراجع مربوطه موثر است.
کلیه اسناد و گفتگوها در سایت به صورت محرمانه بوده و غیر از مشاور شما کسی از محتویات آن آگاه نخواهد بود.
این امر بستگی به نوع اثر مورد مشاوره دارد و البته بنای سایت بر همراهی با شماست تا به نتیجه مطلوب نائل شود.
مشاوره برای یک مرحله کامل شده و در جهت اصلاح آن مرحله امکان پذیر خواهد بود، اعم از ایده، طرح، تریدمنت، سیناپس یا فیلمنامه
پاسخگویی در سایت آنلاین نیست اما بلافاصله بعد از بررسی انجام میشود.
ارتباط با مشاوران از طریق پیام رسان داخلی سایت و برخی پیام رسانهای موجود در فضای مجازی امکان پذیر است و سایت متعهد است که اطلاعات ارتباطات شخصی از قبیل شماره تلفن را محرمانه نگهدارد.
قبل از ثبت نام میتوانید از همین محیط ارتباط داشته باشید و اگر در سایت ثبت نام کرده باشید، در صحفه شخصی شما امکان ارتباط خصوصی با مسئول سایت برقرار است.
فعلا برنامه ای برای آموزش مستقیم نداریم اما در بخش مقالات علمی و مصاحبه ها سعی داریم مطالب مفیدی در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم

×

نسخه آزمایشی
جستجو